Skip to product information
1 of 2

Ambo | Anthos

Het feest - Elizabeth Day

Regular price
€8,99 EUR
Regular price
Sale price
€8,99 EUR

Ordered today, delivered within two days.

+ Webshop Trustmark

+ Pay as YOU want, in advance or afterwards

+ 14 days reflection period

+ Customer service easily accessible

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.

Martin Gilmour en Ben Fitzmaurice zijn al vijfentwintig jaar beste vrienden, vanaf het moment dat ze elkaar ontmoetten op Burtonbury School. Ze vormen een apart stel: een arbeiderszoon en de golden boy uit een aristocratische familie. Martin weet dat er door anderen vraagtekens worden gezet bij hun vriendschap, maar hij doet alles voor Ben. Hij bewaart zelfs Bens grootste geheim.

Op Bens veertigste verjaardag, omringd door het Britse establishment dat zich laaft aan champagne en drugs, bekruipt Martin voor de zoveelste keer het gevoel dat hij er niet bij hoort. Ook zijn vrouw Lucy, die al vanaf het begin argwaan koestert, voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen om de vriendschap op het spel te zetten. Toch?

Het feest is een vlijmscherpe kritiek op de Britse elite en de ongeschreven wetten van de upper class.

***** ‘Een heerlijke standensatire en een meeslepende thriller ineen, die wel vergeleken wordt met Donna Tartts De verborgen geschiedenis.’ – Judith Eiselin in NRC Handelsblad

**** ‘Een vlijmscherpe fileersessie van de zogenaamde elite, English Style. Je kunt erom lachen. Huilen mag ook.’ – Koen Eykhout in De Limburger

'Wat hebben we zin in deze inktzwarte psychologische thriller over de ongeschreven wetten van de Britse Upper class.' – De VPRO-gids

 

Titel Het feest
Uitgeverij Ambo | Anthos
Auteur Elizabeth Day
Genre Thriller
ISBN 9789026343247
Publicatiedatum 05-07-2019
Aantal pagina's 336
Druk 21e
Taal Nederlands
Productvorm Paperback